Красиві компліменти дівчині українською

Красиві компліменти дівчині українською

Іноді наші вітання, кажуть за нас більше і краще. Ви можете у нас обрати безліч варіантів оригінальних компліментів дівчині простими словами і зробити день дорогої людини, ще краще.

Не переставай посміхатися, твоя посмішка чарівна!

Ти справжній скарб!

Намагаюся зосередитися і працювати. Не виходить, всі думки про тебе і зовсім не робочі.

Не часто зустрінеш цікаву людину, з яким приємно розмовляти на будь-які теми і який може знайти спільну мову з ким завгодно. Але Ви приємно мене здивували, неможливо не заслухатись, коли ви говорите. Цікаві люди – це рідкість і родзинка сучасного суспільства, тому їх потрібно цінувати і берегти.

Вас звуть не Афродіта?

Поруч з тобою я завжди відчуваю себе справжнім чоловіком!

Коли ти поруч, я забуваю про всі свої проблеми! Ти немов даєш сили і натхнення! Про таку красуню, як ти, я навіть і не мріяв!

Рідкісний квітка так граціозний як ти, тендітна, ніжна і романтична. В тобі скромність ромашки і шик троянди, екстравагантність орхідеї і чарівність незабудки.

Ти найрідніша і кохана людина. Я люблю тебе всім серцем і не уявляю життя без тебе. Я готовий піти за тобою хоч на край світу, аби тільки дивитися в твої красиві очі і бачити кожен день твою чарівну усмішку.

Очі твої яскравіше всіх зірок на нічному небі!

У тебе очі сьогодні, як дві зірки першої величини. Осліпнути можна.

Твоя посмішка, немов найяскравіший квітка: ніжна, щира, витончена. Твій голос, як теплий вітерець, приємно пестить слух. А твоя бездоганна шкіра не зрівняється ні з одним шовком в світі, настільки приємно торкатися до тебе. Ти – диво, ти дивовижна дівчина, в яку з кожним днем ​​закохуєшся все сильніше і сильніше.

Путін передає визнання в любові!

Ти – неповторна! Ти – чарівна! Ти – неперевершена!

Бачиш в небі сонце? Знай, що твоя посмішка світить набагато яскравіше!

Можна зберігати твою фотографію на столику біля ліжка, щоб милуватися прекрасними рисами цілодобово?

На відміну від багатьох дівчат, ти без макіяжу виглядаєш чудово. Помилуюся твоєї природною красою.

Знаєш стан, коли дуже хочеться спати? Закривши очі і летиш вниз. Те ж саме я відчуваю з тобою. Тільки падаю в результаті не на жорстку землю, а прекрасну і м’яку галявину, освітлену променями сонця.

Я люблю твою посмішку, твій дзвінкий сміх, я насолоджуюся твоєї красою кожну хвилину. Ти – мій ідеал, моя мрія, мій ангел – хранитель. Кожна хвилина, проведена з тобою, здається казкою.

Back to Top