Щиросердечні компліменти дівчині у прозі, до сліз

Щиросердечні компліменти дівчині у прозі, до сліз

Іноді наші вітання, кажуть за нас більше і краще. Ви можете у нас обрати безліч варіантів щирих компліментів дівчині своїми словами, до сліз і зробити день дорогої людини, ще краще.

Для мене ти найкраща дівчина в світі.

Ніколи не бачив такі гарні зелені очі і з таким великим кількості світла в них.

Як тобі вдається бути одночасно такою турботливою, люблячою, самовідданої і енергійною?

Я завжди говорю правду, дивлячись людині в очі. Ось і тобі хочу сказати, що ти чудовий і добрий чоловік з великої літери.

Зустріч з тобою, моя улюблена, це незвичайний подарунок долі. Ти мій ангел, мій скарб, моя доля. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішоюлюдиною. Ти надихаєш мене на самі добрі вчинки, даруєш мені тепло і ласку. Я без тебе, як сонце без тепла, як океан без води. Бажаю тобі, моя радість, безлічі чудес. Нехай кожен день несе тобі успіх, нехай всі бажання неодмінно збуваються. Ти наймиліша, неповторна, найулюбленіша дівчина на світі. Будь завжди щаслива.

Ти розумна і красива, хіба так може бути це одночасно?

На руках тебе б носити і сліди твої цілувати …

Як же майстерно ти вмієш себе подати!

Моя симпатія росте до тебе з кожним днем, залишайся завжди такою – красивою і загадковою!

Ні прекрасніше миттєвостей, ніж хвилини проведені з тобою!

Якщо Ваш чоловік не приділяє Вам належної уваги, то він або сліпий, або дурний …

Ти – чудо, радість і турбота, веселий сміх, натхнення і щедрість, чарівність, краса і сміливість, ти – прекрасна людина, і я тобою захоплююся.

Ти прекрасніше найкрасивішого квітки, ти мій світло у віконці, моя мрія. Я захоплююся тобою кожну хвилину. Твоя посмішка, твої ніжні очі, твій дзвінкий сміх чарують мене. Все мені подобається в тобі. Я люблю тебе, і моя любов безмежна. Нехай кожен день приносить тобі радість, нехай всі мрії твої неодмінно збудуться. Бажаю бути тобі завжди такою ніжною, милою, красивою, життєрадісною. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла, нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом для тебе.

Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцессою, тому,що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер.

Як красиві і чуттєві твої вигини губ!

Ти справжній скарб!

Я повністю обеззброєний твоїм дотепністю.

Back to Top