Красиві компліменти жінці

Красиві компліменти жінці

Іноді наші вітання, кажуть за нас більше і краще. Ви можете у нас обрати безліч варіантів найкращих компліментів жінці українською мовою і зробити день дорогої людини, ще краще.

Світ став би набагато красивіше, якщо більшість людей були б схожі на тебе.

Ти світло мого життя.

Зустріч з тобою, моя улюблена, це незвичайний подарунок долі. Ти мій ангел, мій скарб, моя доля. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішоюлюдиною. Ти надихаєш мене на самі добрі вчинки, даруєш мені тепло і ласку. Я без тебе, як сонце без тепла, як океан без води. Бажаю тобі, моя радість, безлічі чудес. Нехай кожен день несе тобі успіх, нехай всі бажання неодмінно збуваються. Ти наймиліша, неповторна, найулюбленіша дівчина на світі. Будь завжди щаслива.

Не дивно, що сьогодні небо сіре, весь блакитний колір в твоїх очах.

Ти свіжа, позитивна і красива! Ніщо не зрівняється з твоєю красою! Коли ти дивишся на мене, я забуваю про все на світі!

Ти немов принцеса з казки, хочу стати твоїм принцом.

Ти як весняна квітка: життєрадісна і доглянута. (Ви можете більше дізнатися про те, як виглядати дорого і доглянуто кожен день, прочитавши статтю).

Мені дуже подобається, як ти тріпаєш віями! Вони у тебе такі пухнасті!

Твої губи настільки повні і соковиті притому виглядають так спокусливо.

Все в цьому світі можна замінити, крім тебе, моєї коханої дівчини!

Мила, добра, ніжна і найкраща дівчина на світі, я такий радий, що ти у мене є. Про таку дівчині можна тільки мріяти. Зустрівши тебе, я зрозумів, що ти моя друга половинка. Я зроблю все, улюблена, аби ти була щаслива. Я обожнюю тебе, дихаю і живу тобою, моя принадність. Твоя посмішка дарує мені тепло, твої поцілунки приворожують мене. Ти гідна тільки захоплення, моя принцеса. Дай Бог тобі в усьому удачі і благополуччя. Нехай заповітна мрія обов’язково збудеться, а моя любов завжди оберігає тебе.

Ти нагадуєш мені Дюймовочку – мініатюрна, симпатична, дитя квітів і сонця!

Ти – чудовий, щирий і відкритий чоловік, чудовий співрозмовник і надійний друг. Мені дуже приємно перебувати поруч з тобою!

Я без розуму від твоїх блакитних очей. Я тону в них як в озері. Ти для мене життя.

Знаєш в чому твоя особливість? Навіть стаючи, старше ти не втрачаєш своєї краси. Вона стає особливою, жіночною. (Рекомендуємо дізнатися, що чоловіки думають про справжню жіночності).

Я не знав, що таке щастя поки життя не з’єднала нас разом.

Back to Top