Щирі компліменти жінці у прозі, українською мовою

Щирі компліменти жінці у прозі, українською мовою

Іноді наші вітання, кажуть за нас більше і краще. Ви можете у нас обрати безліч варіантів компліментів жінці і зробити день дорогої людини, ще краще.

Твоя краса унікальна, настільки чарівна, що будь-який художник взявся б писати з тебе картини.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти, моя кохана. З тобою чудовий кожної миті. Я так вдячний долі за такий королівський подарунок. Нехай тобі завжди в усьому щастить, моя хороша. Ти просто ангел у плоті, ти моя радість, моє щастя. Я просто обожнюю тебе, моя бажана дівчина.

Мені подобається твоя зачіска, вона оригінальна.

Поки ти спала, я тихенько захоплювався твоєю красою!

Доброго ранку, кохана, як твій настрій? Я сумував за тобою. Ти мені наснилася.

Ось дивлюся на тебе сьогодні і помічаю, що ти приємно змінилася. Гарне плаття, нова зачіска, приємна посмішка. Ти прямо сіяєш вся від щастя. Що сказати, ти і раніше була такою, але сьогодні особливо. Сподіваюся, що твоє життєрадісний настрій буде весь час з тобою.

Треба подякувати твоїх батьків за те, що вони створили справжнє диво – тебе.

Ти змушуєш час одночасно зупинятися і стрімко летіти.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти!

Коли ти поруч, навіть крижаний вітер здається лагідним подувом літнього бризу. Твоя краса творить чудеса!

Твоя фігура не виходить з моєї голови.

Незважаючи на свій юний вік, ти разюче розумна і розважлива, і це похвально!

Перед красою твого обличчя тьмяніють навіть риси прекрасної Клеопатри. Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в найкращому настрої. У тебе немає недоліків, ти – приклад ідеальної жінки, в якої дивним чином поєдналися краса і доброта – самий рідкісний коктейль.

Нічого в собі не міняй, адже для мене ти ідеальна.

Ти єдина в моїй голові, в моєму серці і в моєму житті, ти найчарівніша жінка у всесвіті.

немаєпрекрасніше моментів, ніж секунди проведені з тобою!

Я так люблю твої очі! Люблю, коли ти дивишся на мене теплим, ласкавим поглядом – і на душі відразу стає ясно і радісно! Люблю, коли ти дивишся на мене лукаво і очі твої немов сміються і дражнять мене! Люблю, коли ти даруєш любов у погляді – хочеться просто потонути в океані ніжності твоїх бездонних очей …

Back to Top